czwartek, 30 czerwca 2011

Apocalypse Day.

Dzisiaj następuje tak zwany dzień apokalipsy, bo od dnia dzisiejszego i dokumentu, który otrzymam, zależeć będzie moja najbliższa przyszłość czyli studia..
Istnieje prawdopodobieństwo, że nie dostanę dzisiaj tych wyników, co mnie bardzo rozczaruje, ale warto podjąć ryzyko.

Mój outfit z wtorku to trochę ryzykowne połączenie pasków na koszulce i cętek na rajstopach, ale chyba nie wyszło bardzo źle :)




Anonimowi dziękuję za sugestię, jeśli będę miała ochotę, założę nawet i 11 :)

poniedziałek, 27 czerwca 2011

The Beginning.

W sumie to trochę nie wiem, jak zacząć ;3
Mam na imię Marta i obecnie mam 19 lat. Od niedawna na poważnie interesuję się modą, od dosyć dawna sportem i fotografiką. Na tym blogu chciałabym podzielić się trochę swoimi doświadczeniami życiowymi związanymi z tymi trzema dziedzinami. Będzie trochę o życiu :)
Mieszkam w niewielkiej miejscowości na Dolnym Śląsku, gdzie każdy mieszkaniec zna sąsiada lepiej niż sąsiad zna samego siebie ;) Od 2004r. kibicuję FC Barcelonie, przeżyłam wiele pięknych chwil związanych z tym klubem oraz miastem. Fotografika to dla mnie ogromne hobby, które pozwala mi oderwać się od rzeczywistości i znaleźć we własnym świecie.
Od niedawna interesuję się modą na poważnie, mimo że już od dosyć dawna obserwuję trendy pojawiające się na rynku. Nie podążam ślepo za tym, co pojawia się na wybiegach/w gazetach/etc, staram się włożyć w mój wygląd trochę siebie.
Ten blog to będą na zmianę moje outfity, zdjęcia wykonane przeze mnie oraz różne przemyślenia..

Byłam dzisiaj wieczorem na spacerze z mamą i przy okazji zrobiłam zdjęcia przy zachodzącym słońcu :)
Oto wynik:

Pozdrawiam,
Marta :)

PS Większe zdjęcia tutaj po kliknięciu na odpowiednie zdjęcie :)