sobota, 28 grudnia 2013

Whatever people say... OOTD x2

Dzień dobry! (:

Jak się macie? Jak spędzacie ten poświąteczny weekend? Ja trzeci dzień z rzędu walczę w pracą licencjacką - poprawiam bibliografię, zmieniam koncepcje.. Udało mi się napisać cały wstęp i pierwszy rozdział, ale to tylko 6 stron, a 7. stycznia muszę oddać do sprawdzenia całe 15.. (; Ale jakoś dam radę! (:

Mam dla Was dzisiaj zestawy, które znalazłam na dysku - są to dwa wcielenia jednej koszulki, której, jakimś cudem Wam nie pokazywałam!

Pomysł na koszulkę z własnym napisem chodził mi już od jakiegoś czasu po głowie, ale nie wiedziałam, gdzie mogłabym ją zamówić tak, żeby mieć pewność, że będzie dokładnie taka, jaka chciałabym, żeby była.
No i bang! Któregoś dnia, znajoma z VINTED zaprosiła mnie do polubienia swojego fanpage'a na Facebooku i olśniło mnie, że to Jej powierzę to zadanie.

I tak oto Kalina zrobiła dla mnie koszulkę.
LINK DO FB: https://www.facebook.com/handmadebykalinus?fref=ts
LINK DO MOJEJ KOSZULKI: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.789639547719705.1073741857.772938706056456&;type=1
Kalina wszystkie projekty wykonuje ręcznie, z wielką dokładnością, dlatego na zamówienie trzeba trochę poczekać, ale gra jest warta świeczki. W 100% polecam! <3

A teraz zestawy. Zestaw numer jeden to zwyklaczek na tzw. Lazy Day, kiedy nie chce nam się szczególnie stroić ani wystawiać nosa zza mieszkania.

Na sobie mam koszulkę od Kalinus i legginsy z H&M.

Drugi zestaw jest bardziej złożony, bo na wyjście poza dom - w moim przypadku na uczelnię (:
Płaszczyk - Camaieu, sweter - Butik, koszulka - Kalinus, chusta - Diverse, kozaki - Deichmann, bransoletka - Ana Collection. 

5 komentarzy:

  1. Kalina jest najlepsza na świecie <3 a "domowe" zdjęcia przesłodkie! ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne legi :D ....koszulka idealnie Ci pasuje ;) ...a zdj. na wyrku super :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. ciekawe leginsy, oryginalne:)

    OdpowiedzUsuń