środa, 26 czerwca 2013

There's something in the air...

Hi!
Today I'm here with some photos and a short film of the meetings I've taken part in (: This time it's how I looked during them! (: Hope you'll like it (:

Dzień dobry (:

Dzisiaj mam dla Was parę zdjęć i filmik ze spotkań, w których miałam przyjemność brać udział. Tym razem to jednak będą zdjęcia, na których znajduję się ja (;

Jeśli chodzi o spotkania, to były to: Spotkanie Vintedzianek oraz Wrocław Fashion Meeting, a dokładniej ćwierćfinał konkursu Stylowy Wrocław (:

Co do spotkania vintedzianek, oto zdjęcia, na które się załapałam (:
Zdjęcia od: http://fashionsmachines.blogspot.com/ i https://www.facebook.com/Fotografia.Katarzyna (:

A na Wrocław Fashion Meeting prezentowałam się tak:zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.455161957912805.1073742001.327619354000400&type=1 ; http://legniczanin.pl/biznessednolegnicalkbsebo/inne/17366-wroclaw-fashion-meeting-2013-zdjecia-fakty-modelki ; http://www.mojakwestiagustu.pl/2013/06/wroclaw-fashion-meeting-2/

Jeśli chodzi o filmik to pojawiam się w nim od 4:19 (;
 
Buziaki! (:

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Spotkanie vintedzianek - Wrocław 08.06.2013

Hi! Today I present to you lots of photos from the meeting of users of vinted.pl. Have fun! (:

Dzień dobry! (:

Dzisiaj przybywam do Was z relacją z sobotniego spotkania użytkowniczek portalu vinted.pl (:
To spotkanie trzeba zdecydowanie zaliczyć do udanych! Spędziłam z dziewczynami kilka godzin, a czułam się jakbyśmy się znały od kilkunastu lat (:

Całe spotkanie zaczęło się o godzinie 15:00. Spotkałyśmy się w bardzo klimatycznym miejscu - klubokawiarni "Schody Donikąd" we Wrocławiu (: Początkowo bałam się, że będzie drętwo, bo miało się spotkać ok. 30, w zasadzie nie znających się, osób. Ostatecznie spotkało się tam 16 osób i na szczęście, było wręcz odwrotnie niż się obawiałam! (:
Pyszne i piękne drinki szybko rozluźniły atmosferę, a jako że dzięki portalowi vinted.pl, który objął oficjalny patronat nad naszym spotkaniem, miałyśmy do wykorzystania 600zł na barze, było nam dane spróbować miksów o tak fantazyjnych nazwach jak "Różowa wiewiórka" (; Tutaj pojawił się mały zgrzyt, bo pani barmanka/kelnerka chwilowo nie ogarniała złożonych na raz kilkunastu zamówień, przez co niektóre z nas musiały się upomnieć o swoje drinki, ale ich jakość odkupiła swoje winy (:
Należy też wspomnieć o fantastycznych upominkach, które zostały do nas dostarczone. Wróciłam do domu strasznie obładowana, samymi fantastycznymi rzeczami (: Ale o tym później (:

Najważniejsze jest to, że mogłam poznać dziewczyny, które znałam z forum portalu vinted.pl i że spędziłam z nimi tak świetnie czas (: To naprawdę fantastyczna odskocznia od siedzenia w notatkach (:


A oto co znalazłyśmy w paczuszkach od:
http://www.carmexpolska.pl/
http://eveline.pl/
http://dietalight.pl/
http://efektima.eu/
http://www.pilomax.pl/
http://www.bydziubeka.pl/
To by było na tyle (:
Jeśli będzie u Was zorganizowane takie spotkanie - nie wahajcie się! Jest na prawdę świetnie poznać nowe osoby (:

Buziaki!