środa, 24 września 2014

Jesienna wishlista

Yesterday we stepped into autumn which makes me melancholic as I love with my whole heart summer, sun and high temperature.. Today the early morning was chilly, yesterday I took out of my closet the beret and I regretted not having taken gloves with me. It sucks totally!

Anyway, I'd like to present to you a short autumn wishlist. As you'd see - my colours of autumn are burgundy and grey but I love also orange, brown and dark green (: What are your autumn colours?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
To właśnie wczoraj zmieniła nam się pora roku, czego, niestety, nie da się nie zauważyć.. Dzisiejszy poranek powitał nas zawrotną temperaturą wynoszącą 4 stopnie, wczoraj wyciągnęłam zz dna szafy beret, a wracając do domu stwierdziłam, że cienkie rękawiczki też by nie zawadziły..

Ze smutkiem żegnam lato, moją ukochaną porę roku, i już z utęsknieniem czekam na jego nadejście w przyszłym roku (: Całe szczęście, że w głowie wciąż mam piękne, letnie wspomnienia, a na dysku setki inspirujących zdjęć (:

Jako że jednak jesieni nie da się przeskoczyć, rozglądam się już za rzeczami, które wzbogaciłyby moją szafę. I oto przed Wami moja krótka wishlista (:

1. Botki - najchętniej jesienno-zimowe, lekko ocieplane. Mam swoje dwa typy z CCC i jedne z nich zapewne do mnie niedługo dołączą (:
2. Luźny sweter marzy mi się już od jakiegoś czasu, ale dotychczas nie znalazłam tego idealnego..


3. Sukienka w kolorze czerwonego wina, burgundowa, bordowa - najchętniej właśnie ta ze Stradivariusa (;

4. Eleganckie spodnie w kant - najchętniej granatowe.

5. Wielgachny szal - czarny lub grafitowy.


6. Szary komin


7. Bordowy kapelusz/fedora

Jak możecie zauważyć, moje kolory jesieni są dosyć ciemne i stonowane. Jesień kojarzy mi się z kolorem bordowym i szarym, ale też pomarańczowym, brązowym i ciemnozielonym (:

Jakie są Wasze kolory jesieni? (: TestMeToo - dołącz do nas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz