wtorek, 8 lipca 2014

We Are the Fortunate Ones

Hi!
Today I'd like to present to you a new outfit! This time it contains lace shirt from Sammydress.com! Quite a lot of bloggers have it, still, I love it so much that I decided to get it, too (; Together with it I'm wearing high-waisted shorts (no name) and wedges (Marypaz). Jewellery: black and blue bracelets are from Glitter, the zipper one is hand made; the ring is no name and the earrings from Rosewholesale.com. Hope you'll like it!

Dzień dobry (:

Jak się macie w ten wakacyjny czas? (:
Ja wczoraj wybrałam się w rodzinne strony, żeby trochę odpocząć od miejskiego zgiełku i podładować akumulatory (: Pogoda niestety płata nam figle - rano leżałam plackiem i się opalałam, a od godziny niestety pada..

Mam dla Was dzisiaj nowy zestaw, bardzo letni (: Bluzkę pewnie dobrze znacie, bo całkiem duża ilość blogerek ją posiada, a i w H&Mie można dostać podobną (bez rękawów), ale tak bardzo mi się podoba, że nie mogłam się oprzeć chęci posiadania jej (: Pochodzi od Sammydress i jest wspaniała! Do bluzki dobrałam krótkie, jeansowe spodenki z wysokim stanem (no name) i koturny, które kupiłam podczas poprzednich wakacji (Marypaz). Z biżuterii mam moje ukochane kolczyki od Rosewholesale, bransoletki: niebieska i czarne od Glitter, ta z zamka błyskawicznego jest hand made; oraz pierścionek (no name).


Jak Wam się podoba? (:

poniedziałek, 7 lipca 2014

Nowości!

Hi!
Today I'd like to present to you some new stuff from my closet! Some of it comes from my cooperations (Rosewholesale and Wroclaw Fashion Meeting), others I git during sales (: Hope you'll like it!

Czołem!

Chcę Wam dzisiaj pokazać trochę nowości w mojej szafie - te, które są efektem współpracy, jak i wyprzedażowe łupy (:

Najpierw efekty współpracy z Rosewholesale:

Na coś żółtego polowałam dłuższy czas, ale nie mogłam się zdecydować. Ta sukienka idealnie trafiła w mój gust - jedyny problem, to że jest dosyć krótka.. Bransoletka jest przeurocza. Biorąc naszyjnik, obawiałam się, że będzie tandetny - okazało się, że jest wspaniały, to moja ulubiona rzecz z tego zamówienia!

Następnie to, co dostałam za współpracę z organizatorami Wrocław Fashion Meeting:
Najciekawsza dla mnie są: glinka i czarne mydło. Mydło ma dziwny zapach, ale świetnie robi mojej skórze. Glinka po nałożeniu na twarz wygląda jakbym się wytaplała w błotku :D

Teraz wyprzedażowe łupy:
 HOUSE

 TERRANOVA

 STRADIVARIUS

 BERSHKA

 LIDL

 BERSHKA

HOUSE